Nie miałem tak jak Ryan Reynolds. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Przyznam, że potrzebowałem czasu, żeby się rozwinęła. Ale od kiedy rozkwitła wiem, że nikogo na świecie nie kocham bardziej niż tego małego koleżki!

To uczucie zna tylko rodzic. Nie da się go opisać albo do czegoś porównać. Miłość do dziecka po prostu zmienia postrzeganie twojego dotychczasowego świata. Co by nie mówić – on teraz jest najważniejszy (choć oczywiście – nie zaniedbuję żony i staram się stale pielęgnować naszą miłość).

Chyba dlatego tak często wracam do tego krótkiego filmiku.

Bo tą żartobliwą wypowiedzią o ojcowskich uczuciach amerykański aktor (którego – przyznam bez bicia – znam jedynie z roli w Deadpool’u) skradł po prostu moje serce. Zanim urodził się nasz syn też w życiu nie powiedziałbym, że jestem w stanie kochać kogoś bardziej od partnerki. Ach, jak mało wiedziałem 🙂

Ryan Reynolds: Kiedy okazało się, że będziemy mieli dziecko, poczułem do żony więcej miłości niż kiedykolwiek dotychczas. Zwykłem mówić do niej: wziąłbym na siebie kulę skierowaną w twoją stronę! Nie jestem w stanie kochać kogokolwiek bardziej niż ciebie! Ale gdy tylko spojrzałem w oczy swojej córki, wiedziałem dokładnie w tym właśnie momencie, że gdybyśmy kiedykolwiek zostali zaatakowani, użyłbym żony jako żywej tarczy byle tylko ochronić to dziecko.